Kőműves

Elvárásaink

  • Minőségi, lelkiismeretes munkavégzés
  • Munkavégzésre alkalmas állapotban való megjelenés
  • Legalább 1-5 év munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • Pályakezdők, tanulók jelentkezését is várjuk
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség

Amit mi nyújtunk

  • Jó csapat, családias hangulat
  • Munkaruházat
  • Versenyképes fizetés
  • A fizetés kiszámítható, fix időpontban való átadása

Építésvezető

Főbb feladatok, munkák:

Munkafolyamatok irányítása, saját építőipari csapat és alvállalkozók koordinálása
anyagrendelés, anyagok átvétele, dokumentálása
építési napló vezetése saját építőipari csapatok vezetése, kapcsolattartás alvállalkozókkal. Munkavédelmi rend felügyelete, kivitelezés minőségének ellenőrzése a projekt dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú végzettség
Építőanyagok, hagyományos és modern építési technológiák ismerete
Folyamatos jelenlét az építkezés helyszínén. B kategóriás jogosítvány
Önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

– Biztos, hosszú távú munkalehetőség
– Szakmai fejlődés
– Alkalmazotti munkaviszony teljes munkaidőben
– versenyképes fizetés
– Céges autó
– Telefon